Jak nastavit rozpočet na hraní automatů

Bez ohledu na to, jak často navštěvujete kasino, ať už osobně nebo online, je pravděpodobné, že hrajete na automatech. Většina lidí, kteří hrají hazardní hry, si tyto stroje užívá, protože se snadno hrají, jsou zábavné a nabízejí možnost vydělat spoustu peněz.

Vím, že hraní automatů může být hodně zábavné. Baví mě, že existuje mnoho variací her a výrobci se snažili vytvořit tematické hry, které znám. Existují automaty založené na slavných filmech, automaty s egyptskou tématikou, dokonce i automaty založené na videohrách, které jsem hrál jako dítě, jako je Pac-Man.

Není pochyb o tom, že mohou být velmi zábavné, ale také mohou být velkým problémem. Pokud jste nepřijali náležitá opatření, můžete se brzy ocitnout ve velkém dluhu. Chcete se však bavit, jak tedy nastavit rozpočet na hraní automatů?

Být k sobě upřímný

Než se ponořím do několika tipů, chtěl jsem se podělit o něco, co si myslím, že je důležité pro pochopení většiny hráčů. Mnoho lidí vstoupí do kasina nebo se zaregistruje online a stanoví si poměrně pevný rozpočet. Například neutratí více než 20 dolarů. Buď tedy hrají hry, které je nudí, protože to je vše, co si mohou dovolit hrát, nebo rovnou prohrají peníze a mají na večer hotovo. Žádná z těchto situací není nijak zvlášť lákavá.

Zmiňuji to jako první, protože chci, abyste pochopili, že je v pořádku dovolit si trochu zábavy. I když nechci, abyste zruinovali banku a nechali se ve značném dluhu, také nechci, abyste se omezovali takovým způsobem, že si nebudete moci ani užít hraní. Na tom není nic zábavného. Když si tedy projdeme tyto tipy, poskytuji vám je s ohledem na oba tyto faktory.

Mít bankroll

Když se rozhodnete hrát na automatech, začněte tím, že si určete, co si můžete dovolit utratit. Toto je váš bankroll. To vám pomůže určit několik věcí. Za prvé, dá vám vědět, kolik peněz si můžete dovolit ztratit, a přesto máte pocit, že se tu noc můžete dobře bavit. Zjevně nechcete mít bankroll, který je tak velký, aby se pro vás výrazná ztráta stala velkým finančním problémem.

Nastavení bankrollu vám také umožňuje určit, jaké hry můžete hrát a jak dlouho je můžete hrát. Pokud si například dovolujete bankroll ve výši 100 $, pak pro vás pravděpodobně není dobrý nápad hrát na automatech s 5 $. Možná budete moci hrát nějakou dobu na automatech s 1 dolarem, ale pravděpodobně existuje limit, jak rychle si můžete dovolit prohrát a ještě chvíli zůstat v kasinu.

Váš bankroll může také určovat typ stroje, který hrajete. Některé stroje vám nabízejí několik různých linií pro hraní s každým roztočením kola. Pokud hrajete na 1 dolarovém automatu se sedmi řadami a prohrajete v každém z prvních čtyř nebo pěti otočení, vymazali jste 30 % svého rozpočtu.

Vytvořte dlouhodobý bankroll

Vytvoření bankrollu není osamocená událost. Chci říct, že pokud jste člověk, který rád a často chodí do kasina, měli byste mít celkový bankroll o tom, co si dovolíte utratit za daný týden, měsíc, možná i rok. Tento bankroll vám pomůže zůstat v plnění úkolů tím, že zaplatíte za svůj každodenní život.

Vidím, že se to stává příliš často. Člověk chodí do kasina každý pátek večer. V zásadě nastavují svůj bankroll na to, co mají k dispozici na svém běžném účtu nebo na své kreditní kartě. Protože neuvažují dlouhodobě, neuvažují o tom, že za týden se jim může narodit dítě, které potřebuje peníze na činnost ve škole, nebo že bude potřeba vyměnit brzdy u auta.

Když nastavíte dlouhodobý bankroll, který vám umožní přesně určit, co můžete utratit po určitou dobu, umožní vám to chránit vaše aktiva. Víte, co můžete celkově utratit za měsíc nebo několik měsíců, protože jste na to přišli s financemi. To zajišťuje, že se mimořádná situace nestane katastrofou.

Mějte přehled o svých ztrátách

Zjistil jsem, že je to jedna z nejčastějších chyb, které lidé dělají. Ve skutečnosti nesledují, jak dobře se jim daří, včetně sledování jejich ztrát. Pozornost věnují pouze počtu kreditů, které jim zbývají.

Místo toho byste měli průběžně sledovat své ztráty. Toto neplatí jen pro jednu noc v kasinu, ale mělo by se to uschovat pokaždé, když tam jdete.

Dělat něco takového má několik velkých výhod. Za prvé, je to upřímný způsob, jak se podívat na to, zda byste vůbec měli hrát hazardní hry. Pokud zjistíte, že pokaždé, když jdete do kasina, vracíte se jako významný propadák, možná je čas přehodnotit, co děláte v pátek večer.

Mnoho států vám navíc umožňuje odečíst ztráty z hazardu z daní.

Nejdůležitější je, že vám to pomůže nastavit rozpočet. Tím, že víte, kolik ztrácíte, vám to může umožnit upravit, kolik jste schopni utratit pokaždé, když jdete. Možná také zjistíte, že si vedete docela dobře, což vás může vést k tomu, že upravíte svůj bankroll, abyste mohli hrát o něco více. Nemohu popřít fakt, že někteří lidé mají na tyto stroje opravdu štěstí.

Nenechte své emoce dostat z vás to nejlepší

Toto je jedna rada, kterou vám nemohu dostatečně zdůraznit. Příliš často necháváme naše rozhodnutí diktovat emocemi. Ve světě hazardu je to hrozné.

Pokud nemáte dostatek spánku, jste naštvaní nebo se snažíte najít způsob, jak se cítit lépe, hrací automat není místo, kde byste měli být. Totéž platí, pokud máte opravdu dobrou náladu. Pokud jste nadšení ze života a myslíte si, že všechno jde podle vás, hrací automaty nejsou vaši přátelé.

Vaše emoce vás mohou přimět udělat opravdu špatná rozhodnutí. Mohou vás přimět hrát hru déle, než byste měli. Mohou vás přimět odejít dříve, než byste měli. Mohou vás přimět vsadit více, než byste měli. Při hraní automatu chcete mít pocit stability.

To platí zejména, když mluvíte o tušení. Bod, kdy jste si naprosto jisti, že stroj má zasáhnout, protože to „cítíte“. Vaše emoce vás v situaci, jako je tato, nasměrují špatným směrem, takže je držte pod kontrolou.

Hraní online má své výhody i úskalí

Mnoho lidí zjišťuje, že nejlepší možností, jak hrát automaty, je online. Existují neuvěřitelná online kasina , která vám nabízejí nejnovější dostupné hry na automatech. Hraje se s nimi zábava a zážitek si můžete užít ve svém obývacím pokoji.

Líbí se mi tento jejich aspekt, ale chci vás na to také upozornit. Když hrajete doma, je snadné ustoupit ze svého rozpočtu. Začnete přidávat faktory, jako je neutrácení peněz za jízdu do kasina, nemusíte platit za pití nebo jídlo, a začnete zvyšovat svůj bankroll nad své možnosti.

Také proto, že je tak snadné hrát doma, můžete snadno zjistit, že hrajete pořád. Některá online kasina vám nabízejí maximální částku, kterou můžete každý měsíc vsadit. Pokud je vám to nabídnuto, je dobré to použít jako další bezpečnostní ochranu, která vás ochrání před utrácením příliš mnoha peněz.

Není pochyb o tom, že hrací automaty jsou hodně zábavné a možnosti v kasinu a online z toho činí mimořádně příjemnou aktivitu. Jen se ujistěte, že budete mít tyto tipy na paměti, a pomohou vám vyhnout se finančním potížím.