4 nejčastější chyby online hazardních her

Svět online hazardních her přenesl sportovní sázení i kasinové hry do 21. století . Ačkoli by většina souhlasila s tím, že mít přístup ke sázkové kanceláři a kasinu z pohodlí domova je dobrá věc, existují i ​​​​některé nevýhody, které by neměly být ignorovány.

Dobré zprávy? Většinu nevýhod online hazardních her lze odstranit, pokud víte, co hledat a jak se jim vyhnout.

V tomto článku proberu čtyři nejčastější chyby, kterých se online hazardní hráči dopouštějí, a vysvětlím, jak se můžete stát obětí.

Nekontroluje se výplatní protokoly

Jednoduše řečeno, výplatní proces u mnoha online kasin je v nejlepším případě stále komplikovaný a v nejhorším úmyslně zavádějící. To platí zejména v případě, že žijete ve státě, kde hazardní hry online nebyly plně legalizovány. V době psaní tohoto článku to stále platí pro velké procento USA.

Nyní je třeba poznamenat, že z tohoto problému nemusím nutně obviňovat sázkové kanceláře. Pokud však záměrně zamlžují proces, aby vás přiměli vložit více peněz, je to jistě něco, co proti nim lze vznést.

Nebojte se, jen používáním doporučených stránek s online hazardními hrami neděláte nic, kvůli čemu by vám zákon klepal na dveře. Ale snažíte se vyhrát peníze a v tomto ohledu by to mohlo způsobit určité problémy.

Všechny sázkařské webové stránky jsou povinny vysvětlit svůj výplatní proces. S tím, co bylo řečeno, sázkaři ji nemusí číst. Téměř nikdy to nebude tak hladké, jak byste chtěli, ale je lepší alespoň vědět, do čeho jdete, než provedete svůj počáteční vklad.

Někdy je to tak jednoduché, že musíte čekat týden až 10 dní, abyste dostali své peníze. Jiné stránky nabízejí okamžitý výběr, ale pouze pokud přijmete svou výplatu v kryptoměně (pokud ještě nejste v tomto světě, tuto možnost nezkoušejte). Některé stránky budou mít navíc minimální výběry a i tak vám mohou účtovat malý poplatek za zahájení výplaty.

Pointa je, že dokud nebudou online hazardní hry federálně legální, značné procento sázkařské komunity se dostane do problémů. Pokud si před provedením vkladu alespoň uděláte průzkum, můžete si být jisti, že vás při pokusu o výběr hotovosti nebudou čekat žádná překvapení.

Nevíte, kdy si dát pauzu

Jednou z nejlepších vlastností online hazardních her je pohodlí. Můžete hrát kdekoli a kdykoli, pokud máte připojení k internetu. S tím, co bylo řečeno, může být faktor pohodlí také problémem pro ty, kteří nejsou schopni udělat krok zpět tak často.

Ušetřím vás řečí o návykové povaze hazardu. Se vší pravděpodobností jste již nějakou verzi toho slyšeli a rozhodli jste se, že vám nehrozí, že si tento zvyk vypěstujete – alespoň do té míry, že se z toho stane problém. Nesnáším být poslem špatných zpráv, ale nikdo nečeká, že spadne do díry v hazardu , dokud si neuvědomí, že jeho bankovní účet – nejen jeho bankroll – má problémy.

Je zajímavé, že nikdy neslyšíte o někom, kdo má problém s hazardem, když vyhrává. Pokud spadáte do této kategorie, pamatujte, že je téměř nemožné udržet výhru, když jsou šance doslova nakloněny ve prospěch domu téměř ve všech směrech.

Nemám žádné pevné pravidlo, kterým bych se měl řídit, pokud jde o to, vědět, kdy si dát od sázení pauzu. Je to něco, na co musíte přijít sami. Můj návrh by byl jednoduše nesázet každý den. Jednou za měsíc si dejte týden volna.

Další způsob, jak měřit, zda příliš hrajete, souvisí s vaší finanční situací. Pokaždé, když provedete nový vklad, existuje velmi reálná šance, že tyto peníze neuvidíte zpět na svůj bankovní účet. Pokud se někdy dostanete do bodu, kdy „potřebujete“ vyhrát, je to nejlepší indikátor toho, že musíte uzavřít některé ze svých online hazardních účtů.

Bonusy nevyužíváte

Vzhledem k tomu, že odvětví online hazardních her stále roste rychlým tempem, soutěž o získání vašeho vkladu se ohřívá již léta. Sázkové platformy mají takový zájem na tom, abyste využili jejich služby, že jsou ve skutečnosti ochotny za to (tak nějak) zaplatit ve formě online bonusů za skutečné peníze .

Říkám „tak trochu“, protože ve skutečnosti nemůžete jen vyplácet bonusové peníze; můžete jej však použít k sázení, jako by byl váš vlastní. Ačkoli každý zná rčení: „Pokud je to příliš dobré, aby to byla pravda, pravděpodobně to tak je,“ není to jedna z těch situací.

Jak jsem již zmínil, online sázkové platformy chtějí, abyste používali jejich stránky. Obecně řečeno, z jejich pohledu vydělávají peníze na naprosté většině uživatelů. To znamená, že čím více registrací, tím více výdělků pro dům.

Online bonusy mohou být prezentovány nekonečným množstvím způsobů, ale nejběžnější jsou obvykle „hraní zdarma“, které vám umožňují sázet za domácí peníze. Pokud například získáte domácí kredit ve výši 20 $ a vsadíte jej na hru a vyhrajete, na svém účtu uvidíte své výhry, ne nutně počátečních 20 $. Ale pokud prohrajete, z vaší vlastní kapsy nic nepůjde.

Mezi další způsoby využití bonusů patří volný vstup do turnajů, upravené kurzy ve sportovním sázení, které vám pomohou připravit se na úspěch, a mnoho dalších, které si musíte zjistit sami. Bez ohledu na to, jaká je nabídka bonusů, pamatujte, že je to jeden z mála případů, kdy něco, co se zdá být příliš dobré, než aby to byla pravda, je ve skutečnosti jen dobré.

Nevybíráte to správné místo pro vaše potřeby

S množstvím možností, které jsou dnes k dispozici, neexistuje žádná omluva pro to, že nenajdete ten správný web, který vyhovuje vašim cílům. Je pravda, že existuje spousta stránek, které nabízejí jak hazardní hry v kasinech, tak sportovní sázení, ale pokud se chcete zaměřit pouze na jednu a ne na druhou, doporučoval bych najít specializovanější platformu.

Pokud jde o sportovní sázení, největší rozdíl, který mezi jednotlivými stránkami najdete, nemusí nutně souviset s kurzy, ale se samotnými nabídkami sázek. Některé webové stránky, jako je například Bovada , nabízejí úžasné možnosti sázek pro téměř každou hru.

Pokud jde o hazardní hry v kasinu, důležitost nalezení správné stránky je ještě důležitější. Populární hry jako blackjack a ruleta mají často varianty, které vám jako hráči poskytují mnohem lepší šance na výhru než standardní americké verze, na které jste zvyklí.

Pointa, kterou se opravdu snažím zdůraznit, je, že byste se neměli pouze zaregistrovat na první platformě, která se objeví ve vašem vyhledávání Google. Rozhlédněte se na různých webových fórech, abyste viděli, co skuteční lidé říkají o možnostech, které zvažujete. Občas vám tyto recenze mohou poskytnout velmi cenné informace, které byste jinak nemohli vědět, dokud jste se nezaregistrovali a neprovedli svůj první vklad.

Jakmile začnete používat sázkovou stránku, je nepohodlné ji přepínat. Pokud si hned napoprvé vyberete tu správnou, nikdy nebudete mít pocit, že byste přišli o něco lepšího.

Závěr

Online hazardní hry nejsou Divokým západem, jak tomu bylo před deseti lety, ale v celém odvětví stále existují určité zvláštnosti. Udělejte si průzkum, přečtěte si recenze, podívejte se na bonusové nabídky a můžete ze své zkušenosti vytěžit maximum. Hodně štěstí!